Wat doet een bedrijfsrevisor?

Een bedrijfsrevisor is een onafhankelijke en onpartijdige financiële deskundige. Zijn gespecialiseerde diensten zijn soms bij wet verplicht, maar worden ook op vrijwillige basis ingeroepen. 

Zaakvoerder Bert De Clercq

Bedrijfsrevisor

  • 055 60 98 81
  • bert.de.clercq@bvmj.be

Handelsingenieur (EHSAL)
Master in de handelswetenschappen – optie fiscaliteit

Medewerkers

Stagiair – Bedrijfsrevisor

Lieselore Debrabandere

  • 055 60 98 87
  • lieselore.debrabandere@bvmj.be

Master in de toegepaste economische wetenschappen – accountancy and finance (Katholieke Universiteit Leuven)

Stagiair – Bedrijfsrevisor

Kevin Van Brabandt

  • 055 60 98 82
  • kevin.van.brabandt@bvmj.be

Master in de handelswetenschappen – finance and risk management (Universiteit Gent)
 

Stagiair – Bedrijfsrevisor

Fieke Piens

  • 055 60 98 83
  • fieke.piens@bvmj.be

Master in de toegepaste economische wetenschappen – accountancy (Universiteit Gent)

Stagiair – Bedrijfsrevisor

Jolien Coopman

  • 055 60 98 81​
  • jolien.coopman@bvmj.be

Master in de toegepaste economische wetenschappen – accountancy (Universiteit Gent)

Medewerker

Julie Vandewalle

  • 055 60 98 84
  • julie.vandewalle@bvmj.be

Master in de handelswetenschappen – finance and risk management (Universiteit Gent)
 

Medewerker

Maarten Vanwymeersch

  • 055 60 98 85
  • maarten.vanwymeersch@bvmj.be

Master in de handelswetenschappen – finance and risk management (Universiteit Gent)
 

Vacatures

Momenteel zijn wij op zoek naar:

Junior/Senior Auditor